Статьи о пандусах


Наявність інформаційних табло/піктограм

В усіх об’єктах громадського призначення має бути візуальна інформація про розташування пристосованих для людейз інвалідністю місць та послуг.

Інформація має бути представлена відповідними піктограмами та символами, що застосовуються у міжнародній практиці.

Важливо, щоб літери і символи позначення/знака були контрастними по відношенню до фону і легкопомітними. Фон самого знака повинен, в свою чергу, бути контрастним по відношенню до прилеглої поверхні. Поверхня знака не повинна відображати світлові промені і не блищати.

Рельєфні позначення або символи на знаках будуть корисними для людей зі зниженим зором.

Подібна тактильна інформація повинна розташовуватися, принаймні, біля дверей і входів в основні приміщення і на планах приміщень.

Тактильні знаки або піктограми на тактильних знаках повинні підніматися, принаймні, на 1 мм і мати мінімальну висоту 15мм, при цьому не більше 50 мм.

Настінні знаки, наприклад, що позначають номери кабінетів, повинні перебувати на однаковій і незмінній висоті 1,30 м - 1,60 м від рівня підлоги.

Звисаючі знаки повинні знаходитися на мінімальній висоті, маючи вільний простір не менше 2,10 м, забезпечуючи безпечне проходження під ними незрячих людей або людей з вадами зору

Категория: Нормы ДБН пандус Украина | Добавил: Profsvarka (01.02.2020)
Просмотров: 29 | Теги: табло для инвалидов | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0